Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nőstény törpenyúl?

Nőstény törpenyúl?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a nőstény nyulak ivarzása feltünő, hangos? Most van először nyuszim és nem tudom. Pároztatni nem szeretném.

2018. febr. 7. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs hangja, mint a macskáknak. Viszonyt nyugtalan lehet, agresszívvá válhat, nálunk az ivartalan baknak folyton nyöszörgött, rosszabb esetben annyira termelődnek a hormonok, hogy álvemhes lesz és/vagy méhgyulladása lesz.


Az én nyuszkómmal az utóbbi történt még mielőtt ivartalaníthattuk volna. Most már minden rendben vele, de ennek alapján neked is javaslom, hogy amint lehet vidd el ivartalanítani, nehogy nálatok is baj legyen.

2018. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most ezt vettem észre, hogy egyre aktívabbá vált. Ki merjem engedni kicsit vagy inkább hagyjam, lehiggad majd magától?
2018. febr. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!