Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harapnak meg mielött...

Miért harapnak meg mielött meghalnak? Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Igen, tudom furcsa a kérdés, de egyszer volt egy nyulunk, igen persze van, hogy harap meg minden, de amikor ez a nyúl engem megharapott akkor harapott meg életében elösször és pár napra rá meghalt.(még mindig megvan a nyoma a harapásnak) nyilván most nem arra gobdolok, hogy azért halt meg mert belémharapott, de ami még furcsább, hogy ez megtörtént egyik osztálytársammal is, megharapta a hörcsöge és az állat pár napra rá meghalt illetve most láttam egy videót youtubeon amiben a lány elmondta, hogy hogyan lett meg a hörcsöge és, hogy egyetlen egyszer harapta meg és következő nap a hörcsög meghalt...mégegyszer mondom NEM ARRA GONDOLOK, HOGY A HARAPÁS MIATT halt meg csak, hogy esetleg ezzel valamit érzékeltetni akarnak valyon vagy csak már nincsenek tudatuknál és ez is egy jele annak, hogy az állat beteg és meg fog halni( nem szeretem azt a szót, hogy elpusztul) valaki nemtud esetleg errő valamit? Veletek történt már hasonló? Ha igen légyszi írjátok meg! Köszönöm!
2018. márc. 13. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Vajon**
2018. márc. 13. 21:33
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy fájdalmai vannak, és nem tűri az érintést, vagy csak azt akarja, hogy békén hagyd, mert érzi a vég közeledtét. Állatoknál nem ritka.
2018. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én is arra gondoltam hogy bizonyára betegek, legyengültek és ilyenkor az állat is ingerlékenyebb.
2018. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Tegnap megharapott a barátnőm hörcsöge mikor csak a tenyeremben tartottam amíg ő kicseréli a vizét. Ma reggelre meghalt a hörcsög. Türümtürümtürüm (barátnőm azt mondta a vérem megmérgezte, de kétlem)

Szerintem az utóbbi két válaszban lehet valami

2018. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem közvetlenül a halála előtt harapott meg a hörcsögöm, de láttam rajta, hogy fájdalmai vannak és szenved. Nem értünk el vele állatorvoshoz, mert pár perc alatt lezajlott az egész. Már amikor kimászott a házából alig mozgott, nem tudott felállni, gyenge volt, kivettem, riasztottam apámat, hogy megyünk állatorvoshoz, de perceken belül már nem élt. 😢😢😢😢😢😢
2018. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


4-es, köszönöm és sajnálom. Mond meg barátnődnek, hogy bitzosan nem a véred mérgezte meg.😉


5-ös, nagyon sajnálom ami történt, remélem majd jobb lesz. Az én nyulam Januárban halt meg és nekem is nehéz volt.

2018. márc. 14. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!