Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányt Budapesten hol...

Patkányt Budapesten hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Két nőstényt szeretnék, már mindent betendeztem nekik, de a helyi kisállatkereskedésben nem választják szét őket nemek szerint, így onnan nem merek venni. Budapesten van olyan állatkereskedés, ahol 3-5 hónapos patkányokat tudnék venni a vemhesség kockázata nélkül? Melyik állatkereskedésben tartják őket külön? A válaszokat köszönöm!

2018. márc. 24. 23:26
 1/5 anonim válasza:
10%
Elég lemenni az utcára es ott rohangalnak oh yeah retkes pest...
2018. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszke, de inkább maradnék az állatkereskedésnél:)
2018. márc. 24. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kereskedésből vedd, hanem tenyésztőtől.

Ég és föld a 2 helyről vett állat viselkedése.

Az első patkányom kígyóeleségnek árulták kereskedésben, egy pici dobozban voltak rengetegen összezsúfolva. Egész életében bizalmatlan, félős, harapós maradt szegényke.

A másik 3 patim tenyésztőtől hoztam, mindegyik szelíd, barátságos és önbizalommal teli volt.

Érden lakott a lány akitől vettem őket, de ennek már vagy 8-9 éve, sajnos nem tudom az elérhetőségét. Neten kerestem rá anno, ha böngészel, hátha találsz valami infót hozzád közeli tenyésztőkről.

[link]

2018. márc. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

facebookon keress rájuk: patkányvarázs

ők tudnak neked segíteni :)

2018. márc. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kereskedéből vannak a pateszaim. Soha nem volt gond velük nem harapnak, nem félnek és ahonnan mi vettük rendesen szét voltak választva nemek szerint és teljesen egészségesek. Ha jól kézhez tudod szoktatni őket semmi baj nem lesz. Tenyésztőt pedig nagyon nehéz találni. Ha semmi képpen sem szeretnél kereskedéből akkor facebookon jelentkezz több patkányos csoportba és ha eladóvá válik egy állatka akkor csapj le rá.
2018. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!