Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most mit csináljak? 4 napja...

Most mit csináljak? 4 napja született 3 kicsi dzsungáriai törpehörcsögöm..és tegnap este elszökött az anya höri :S

Figyelt kérdés
...mit csináljak a kicsikkel?nem adhatok nekik semmit .:Scsak az anyjuk etethetné őket dehát ő meg...légyszi válaszoljatok. nagyon megakarom tartani őket ..
2010. jún. 11. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kertes házban laktok, megszívtad asszem. Ha panel vagy vmi sima emeletes ház, akkor talán még van esély, túrd fel a lakást.
2010. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menj el egy kisállatkereskedésbe és próbáld meg eladni ott a kicsiket vagy vegyél hozzá egy olyan törpehörit akinek vannak kicsinyei, ő is fel tudja őket nevelni. :)
2010. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nincs meg az anyjuk, vidd el állatorvoshoz őket, ő majd elmondja, mit tegyél, milyen tápszerrel etesd és hogyan. az anyahörinek meg tegyél ki valami jóféle kaját, amit imád, sztem előjön arra
2010. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megkérdeztem 4 állatkereskedésben és sehol sem veszik be őket :S és nem tudják ők se hogy mit csináljak....:S
2010. jún. 11. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
próbálj keríteni valakit akinek van most mama hörije aki nem rég szült mert ő fel tudja nevelni, másik sztem vidd állatorvoshoz őket. Ja és addig is ne legyen túl meleg a szobában.
2010. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hörcsögkölyök ügyben nem tudok nyilatkozni. De egyiptomi tüskés egér babákat már neveltem fel tehéntejjel és pépesített hörcsögtáppal. Ők jól vannak és szépen fejlődtek is. Nálam sajnos az anya nem tudott szoptatni valamiért.
2010. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rodentologia.hu ra regisztrálj és írd meg nekik mi a helyzet a hörcsögös témába és majd ha olyan helyen laksz lehet h tudnak segíteni... ha még nem késő...:S
2010. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy már késő de a pici höriknek tejfölt kell adni naponta legalább 4 szer és úgy életben maradnak ! Másik hörihöz meg SOHA nem szabad berakni mert megöli őket !!!! Tudja h nem az ővéi és megöli őket ,sokszor még a sajátjukat is megölik nemhogy máséit ! És olyan hörihez sem szabad berakni akinek már felnőttek a kicsinyeoi,de még van teje mert az is megöli őket!
2014. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!