Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen "vékony" a törpehö...

Miért ilyen "vékony" a törpehörim?

Figyelt kérdés
Sosem volt valami duci,régebben volt egy izom szakadása azt túlélte akkor nagyon lefogyott,most márciusban múlt két éves.Abból már vissszahízott nincs kint a gerince semmi csontja.Betegsége nincs rohan játszik velem nagyon szelíd csak egyszerűen elég vékonyka rendesen eszik is,de már mások megjegyezték hogy elég vékony (nem olyan mint a képeken az elhízott hörcsögök :P)Szerintem nincs baja de mostmár el kezdett érdekelni :/

2018. ápr. 5. 09:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van róla kép remélem működik a link

2018. ápr. 5. 10:20
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Hány gramm kb.?


Egyébként már 2 éves, öregecske, ilyenkor a hörik ált lefogynak. A vetri DMG használ, én is az használtam az idősebb hörcsögeimnél és rövidesen jobb bőrben lettek :)

2018. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Képet nem tudom megnézni sajnos, ez a képmegosztó oldal vírusos.


Mérd meg egy pontos, kis súlyokat mérő mérlegen hogy hány gramm. Fogai rendben vannak? Fogyást a túlnőtt vagy letört szemfogak is okozhatnak, szegény a kaja mellett hal éhen.

2018. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy az előttem válaszoló is írta, lehet a fogaival van baj, és nem eszik olyan sokat ezáltal lefogy.
2018. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
A kép alapján teljesen jól néz ki. A kövérség nem egészséges.
2018. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A fogaival nincs baj, mindjárt lemérem hány gramm
2018. ápr. 6. 18:02
 7/13 A kérdező kommentje:
30 gramm kereken
2018. ápr. 6. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Dzsungáriai törpicsek? Mert egy kicsit akkor tényleg soványabb a kelleténél (normális súlya 35-55gramm), télen lehet kicsit kevesebb is.


Figyeld a súlyát, heti kétszer mérsékelt és írd fel. Adj neki több fehérjét (mit adsz neki és mennyit?) és mehet egy kicsivel több hízlaló mag (napraforgó, tökmag).

2018. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Trappista sajtot szoktam neki adni heti egyszer.A tejfölt nem eszi meg.Meg néha szokott natúr macisajtot.
2018. ápr. 6. 22:36
 10/13 A kérdező kommentje:
És annyit amennyit megeszik (kézből egyetem és amennyit kíván)kb.a kisujjamon a körömnyi (na ezt megfogalmaztam)sajtot eszik macisajtból kevesebbet.Szotyit mindig szokott kapni
2018. ápr. 6. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!