Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a tengerimalacomna...

Szerintetek a tengerimalacomnak adjak salátát?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. A miénk nagyon szereti. :)
2010. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha bolti, akkor csak mértékkel. Ne gyakran, mert sok vegyszerrel lett kezelve, és nem annyira lehet lemosni. Én mindenhol ezt olvastam. De nem tudom, hogy pl. az uborkáról miért jön le jobban?! Azért én azt javaslom, ne gyakran adj neki (vszínű nem véletlen hangoztatja mindenki ezt:) )Viszont, ha saját termesztésű (vagy tudod biztosan, hogy nem permetezett/vegyszer kezelt, akkor nyugodtan adhatsz neki minden mennyiségben.

Egyébként igen, nagyon szeretik:)

2010. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket ! betartom mindegyiket.
2010. jún. 14. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, igaza van a 2. válaszolónak, a boltit csak kisebb mennyiségben. Mi házit adunk neki, ami teljesen bio, van, hogy 3 kisebb fejet megeszik egyszerre. :)
2010. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én malacom teljesen saláta függő lett, nem is akart mást enni, csak saláta mindig. ez nem jó, változatosan kell ennie szóval semmiből nem szabad sokkal többet adni neki. és a soksok salátától hasmesése is lehet.
2010. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlacktigerXXX ***** válasza:
az enyém megpofozna ha nem kapna salátát. piacról, öreg nénitől, bácsitól,ami jó saras,nem szép, helyenként lyukas, hibás. Nem azért mert 20ftal olcsóbb, hanem mert nincs agyonvegyszerezve. :)
2010. jún. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz! Most már olyan mint egy függő!Éjjel nappal salátát eszik
2010. júl. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!