Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sürgős! Meghalt az aranyhörcsö...

Sürgős! Meghalt az aranyhörcsögöm, el szeretnénk temetni az udvaron?

Figyelt kérdés
De milyen mélyre, beletetük egy fémdobozba, nem lehet belőle vmi baj???
2010. jún. 14. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen baj? Semmi nem lesz.. nálunk már macska-temető van :D
2010. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
legalább 30 centi mélyre. Ha nem temetitek el eléggé, kóbor állatok kikaparhatják, és megeszik.
2010. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
baj: énis ilyen kobor állatokra gondoltam, meg hogy nem e terjedhat el vmi fertőzés, bogarak esetleg, nem családi házban lakunk társasház aminek van parkosított udvara.
2010. jún. 14. 17:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nagyon sajnálom, hogy meghalt a hörid.

Másodszor, nyugodtan eltemetheted (nálunk is kész kisállat temető van már a kert végében), de

- ne tedd fémdobozba, abban csak elkezd rothadni, folyni a tetem, a természet nem tudja elvégezni a feladatát. Amikor a mi hörink meghalt, a kedvenc kókuszdióházában temettük el. A cicáinkat, kutyáinkat mindig a fekhelyüket védő pamutlepedőbe tekertük bele, így temettük el őket. Természetes anyag, elbomlik a kis tulajdonosával együtt.

- temetsd legalább fél méter mélyre, mert bármilyen kutya szagot foghat és kiássa szegénykét.

2010. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az elöző, nem kell mindenféle nem lebomló anyagban eltemetni.
2010. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ennél nagyobb baja már nem lehet.
2010. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A fém doboz nem jó ötlet. Tojástartóból vágjatok le akkorát ami jó koporsónak, mert az lebomlik. A fém dobozban ot fog rohadni, azt sztem te sem szeretnéd. vagy nagy falevelekkel ágyazzatok meg neki, majd takarjátok le vele és az se kell.

de a fém dobozban évek múlva is ott lesz a trutymója.

2010. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ooo már eltemettük este a fémdobozba, már kiásni nem fogom majd hordunk rá mindig földet nehogy feldobja a föld, a kerítést meg ami mellé temettük remélem nemfogják felújítani vagy kiásni.

azért köszi a válaszokat.

2010. jún. 15. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fémdobozba kellett volna... (Mpost elgondolkoztam azon, hogy ha vaaki olyan 20 év múlva ott fölássa és megtalálja, kinyitja mit láthat benne...)
2010. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20év múlva szarul semmi nem marad belőle :D
2010. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!