Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú tengerimalacom meddig...

Fiú tengerimalacom meddig lesz büdös?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja kaptam 2 tengerit 1fiút 1lányt. A lánnyal semmi gond de a fiú nagyon büdös. Már volt lány malacom 9évig, sose volt szaga. Tegnap takarítottam őket de a fiú már nagyon büdös pedig a ketrec tiszta... Most külön vannak a lánytól, augusztusba ivartalanítják akkor megszűnik ez a szag?

2018. máj. 15. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában nem szokott büdös lenni a fiú sem ha rendesen takarítják. Milyen gyakran takarítod? De ezt betegség is okozhatja. Nincs más tünete?
2018. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a fiú beleül a pisibe és beleragad a szőrébe, nézd meg a fenekénél milyen állapotban van.
2018. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4-5 naponta szoktam takarítani.. Semmit nem látni a szőrénél, de akkor elviszem az állatorvoshoz..:/
2018. máj. 17. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!