Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mindig felni fognak a tengerim...

Mindig felni fognak a tengerimalacaim?

Figyelt kérdés

Van ket kis picurka malacom, az egyik regebb ota, vele mar egesz jol elvolzunk. Aztan kapott egy tarsat, azota nem is foglalkozik velem. Kiveszem, egy percet sem bir ki, mar menne vissza hozza. Ez esetleg a korral valtozni fog? Lesz olyan, amikor mar maguktol "kerik", hogy simizzem oket? Esznek a kezembol, meg a regebbi malacom mindig leskelodik, ha a kozeleben vagyok, csak mar nem marad meg nalam percegik :(

Elore is koszi a valaszokat!



2018. máj. 15. 12:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, amikor otthon vagyok, eleg sokszor kiengedem oket a szobaba ( naponta legalabb ketszer) es hatalmas ketrecuk is van, nem hiszem, hogy unatkoznanak :)
2018. máj. 15. 12:02
 2/11 anonim válasza:
Szia! Én is voltam így. Az első malacom nagyon barátságos volt, utána kapott egy társat és megszűnt a világ számára. 😀 A másik malac nagyon félénk volt, de tudtam, hogy ez változni fog és úgy is lett. Idővel majd jobb lesz, ne izgulj. 😊
2018. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nyugodtan lehet egy malackát is tartani egyedül, ha a gazdája sokat foglalkozik vele?
2018. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, en is ugy erzem, hogy megszunt szamara a vilag :( foleg en. De orulok, hogy ezt irtad, akkor remenykedek, hogy valtozik :) meg csak nemregota vannak egyutt.
2018. máj. 15. 19:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy egyedül soha nem lesz olyan boldog, akármennyit foglalkozunk vele, mert társas lény. Mi nem tudunk vele úgy játszani, beszélgetni, mint egy társa. Csak ezért lett mégegy malacom, nem magam miatt, én örültem, hogy "jóban voltunk", úgy aludt el, hogy simogattam :) de mivel őt kell nézni, nem magunkat, ezért inkább viselkedjen így velem, de legalább tudom, hogy nem unatkozik egyedül otthon
2018. máj. 15. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak azt a macerát nem szeretik, amikor kiveszed őket. Amint megszokik nálad a másik is és kiengeded őket, meglátod, menni fognak hozzád, persze ha van egy kis répa vagy uborka is nálad. Én egyébként úgy szoktam, hogy a ketrecben kapnak tápot, szénát, vizet, de a friss zöldséget, gyümölcsöt csak akkor, amikor kiengedem őket, és persze kézből kell elvenni. Persze másznak fel rám, bújnak, meg minden.
2018. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, en is igy csinalom, es amig egyedul volt a malackam, ez mukodozt is :D beleugrott az olembe es akkkr lehetett simizni :D neha ez most is megy, de olyan, mintha egyre tavolabb kerulnenk egymastol. Amig egyedul volt, este a rohangalas/kaja utan lefekudtunk az agyra es rajtam aludt :) es a ketrecben is simire aludt el. Miota nincs egyedul, gondolkm nem unatkozik, nem kellek neki :(
2018. máj. 19. 00:22
 8/11 A kérdező kommentje:
De remelem, ha tobb ido eltelik, akkor tenyleg valtozni fog. Ha a masik Malit az olembe veszem, akkor az elso malacom meg van orulve :D keresi. Amint meghallja a hangjat, jon erte es "elcsalja tolem". Amugy nagyon cukik :)
2018. máj. 19. 00:24
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem van 3, egyik sem engedi egy fél percre sem, hogy simogassam! Ahogy ölbeveszem őket, rögtön a kiutat keresik.De amúgy ez a normális tengeriknél!
2018. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor kisgyereknek jobb ötlet inkább hörcsögöt venni? Tengerimalacot szeretne, de szeretné simogatni is.
2018. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!