Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszimnak mit adhatok enni?

Nyuszimnak mit adhatok enni?

Figyelt kérdés
Van egy törpenyuszim es az az igazsag, hogy imádja a csokit, kekszet,sütit..baj ha néha adok neki egy kicsit?! Mennyire ártalmas? Vagy milyen jutifalatot ajánlotok?
2018. máj. 17. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket ne adj neki!!

Allatkereskedesben vegyél neki jutalomfalatot, de a legjobbja szedsz neki tiszta (!!) füvet, vagy friss zöldség/ gyümölcs

2018. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!☺
2018. máj. 17. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon ártalmas. Meg akarod ölni?! :( Ne adj neki ilyen szemeteket. Széna legyen előtte mindig.
2018. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Hát csokit azt tényleg ne adj neki :D

Az az ember fogát is tönkre b@ssza

Állatkereskedésbe kérdezősködj.

Az enyémet én rászoktattam a frissen szedett fűre,azt adom neki,meg néha tápot

2018. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze én is csak egy kis morzsát adtam néha, bár előszeretettel lopkodta ha megtalálta😅 ezt leszámítva én is sok szénát, jó tápot adok neki. Köszönöm szépen a válaszokat!😉
2018. máj. 17. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Állatkereskedésben NE kérdezősködj! Semmilyen végzettség vagy szaktudás nem kell ahhoz, hogy ott valaki eladó legyen. Nem értenek az állatokhoz, sem az igényeikhez. Onnan semmilyen tanácsot ne fogadj meg. Keress fel tenyésztőt, tőle informálódj.
2018. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen azt eszrevettem, hogy álltalában nem nagyon értenek az állatkhoz. Először mindig vettünk neki mézes, gyümölcsös rudakat, aztán olvastam hogy ezek mind nem jók nekik😐 azóta nem veszünk olyat
2018. máj. 17. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Adj neki mondjuk kevés almát, petrezselymet, kaprot. Minden legyen Bio. Sok nyuszi a szőroldót is szereti, ráadásul ez hasznos is, főleg vedlésnél. Ó, és permetezetlen, utaktól messze lévő almafáról is szerezhetsz ágakat. Ez fogkoptató, dobálható...
2018. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!