Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szárított fehérhalat hogyan...

Szárított fehérhalat hogyan adjunk törpesünnek?

Figyelt kérdés

Vettem egy csomag fehérhalat afrikai törpesünnek, és ízlene neki, de nem bírja elrágni, mivel nagyon kemény.


Érdemes egy kevés adagot feldarabolni neki apró darabokra, vagy egy nagyon picit vízbe áztatni? Sokáig nem maradna előtte, csak amíg eszi.


2018. jún. 23. 07:45
 1/4 anonim válasza:

Az teknős kaja, inkább rovarokat szerezz, meg gilisztát.

Eleve nem eszik halat.

(Nézz utána..)

2018. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eddig 5 oldalból 5 írta (5 tenyésztő, közölük Magyarországon a legnagyobbak - pl. Tüskeböki, Varjúvölgyi, stb.) hogy kiegészítő eleségként remek eledel a szárított fehérhal a törpesünnek, a magas fehérjetartalma miatt.


Olvass utána.

2018. júl. 13. 18:28
 3/4 anonim válasza:

Apróra tördeltem, de igy is láthatóan nehezen csócsálta el, mintha felragadt volna a szájába. Aztán meg összhabozta magát, és következő alkalommal már meg se kóstolta. De sok süni szereti, az enyém nagyon finnyás.

Jó ötlet apróra darabolva beáztatni kicsit, én is így adnám legközelebb. Arra vigyázz, hogy a sótlant add, ne a sósat.

2018. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Az enyém nagyon szereti. Azért nyalja fel a hátára, mert új ízt érez, bármit megkóstol ami új neki, azt felnyalja. :D


Manapság nem kapott, megvárom amíg nő egy kicsit, és apróra tördelve, picit beáztatva fogok próbálkozni.

2018. aug. 15. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!