Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom ettől félhet?

A tengerimalacom ettől félhet?

Figyelt kérdés

A ketrec és a kifutó együtt egy emeletes ágyon van, persze elbarikádoztuk, nehogy leessenek. Félnek a magasban, vagy ha ott töltik mindennapjaikat, akkor nem félnek? Fél-egy méter magas kb. az ágy, de nem is lehet lelátni, úgy elbarikádoztuk a széleit. Jó ez így nekik.


(Valamint egy zárójeles kérdés: Domestossal tisztítottam ki a malac ketrecét, tudom butaság volt, nem tudtam, hogy ecettel kell, innentől azzal fogom.

Hogy pár alkalommal azzal tisztítottuk ki, attól nem lesz bajuk igaz? Alaposan lemostuk vízzel és ki is szárítottuk, mielőtt visszakerültek volna a malacok.)



2018. júl. 13. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ez aranyosnak tűnik szívesen néznék képet róla, ha nem látnak le akkor mindegy, ők amúgy is az Andokból származnak:D


nem lesz gond a Domestossal amúgy is lebomlik főleg hogy még vízzel is le lett mosva

2018. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet :) Te is tartasz gondolom malacokat, ha így tudod :D
2018. júl. 14. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
áh nem, a Domestos hozott ide, és min járnak, a fán? pisilésnél nem folyik szét? vagy le van szigetelve?
2018. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
legalul van egy polifolm, felette viaszos vászon, felette meg egy terítő, azon mászkálnak :) A ketrecben pedig pellet+forgács.
2018. júl. 15. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
jó gazdájuk lehetsz:)
2018. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!