Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Későn vettem észre hogy a...

Későn vettem észre hogy a nyuszim megrágta a lábtörlőnk gumi részét, és valószínűleg meg is ette. Mit csináljak? Nagy baja is lehet tőle?

Figyelt kérdés
Voltunk állatorvosnál pont ma, de nem mondott rá semmit. Hogy baj vagy valami.

2018. júl. 16. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor lehet nem lesz baja. Sokat rágott le? Szerintem érezte higy nincs bekeményedve a pocija és kijön majd bogyósan. Ha baj lenne lehet adott volna hashajtót vagy valahogy kimosta volna a gyomrát bár nem tudom mit szoktak ilyenkor a nyuszikkal de biztos csinált volna valamit ha gáz van. Szerintem vár ő is hogy mi lesz ha nem eszik és gubbaszt látvanyosan rosszabbul lesz mindeképpen vigyétek vissza mert akkor valahol dugulás lesz.

Ismerősömnek is van nyuszija ő is papucstól kezdve a kislábújjig mindent megrág de semmi baja.

2018. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát azért rágott le belőle bőven. Bár ma már elevenebb, eszik is szénát bőven, de úgy veszem észre kevesebbet kakil. Előtte sokkal többet/többször szokott.

Igaz tegnap oltották be lehet, hogy talán attól volt kicsit nyugisabb?!

2018. júl. 17. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt. Amig eszik iszik és bogyózik és érzed hogy nem kemény a pocija nincs gond szerintem. Állatorvos nem mondott semmit mikor elvitted?
2018. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta minden rendben van vele, de ezzel kapcsolatban nem.
2018. júl. 17. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom így panasz nélkül ő se tudott mit mondani rá. Figyeljétek aztán meglatjatok de szerintem nem lesz baja.
2018. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz!:) és köszönöm szépen a választ! :)
2018. júl. 18. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!