Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ehet a t. malac?

Mit ehet a t. malac?

Figyelt kérdés
Ha van tengerimalacod, lécci írd le az étrendjét, mert kíváncsi vagyok, hogy te hogyan eteted.
2010. jún. 18. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

rengete mindent


de vizet mindig adj neki :)

2010. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Leírom hogy mit semmiképpen ne adj neki: bolti salátát(sok benne a méreganyag, ami rád talán nem káros, de rá már igen), bolti kígyóuborkát sem szabad sokat adni(ugyanazért mint előbb)krumplit(túl nagy a keményítő tartalma), káposztát, kelbimbót, karfiolt, karalábét, brokkolit sem(puffasztanak)

Általánosan ajánlott:

alma, répa, kivi, dinnye, paprika, paradicsom(ezeket szoktam én is a leggyakrabban, napi kétszer)

Aminek mindig kell előtte lenni, az a széna! Fontos az emésztés, és fogkoptatás szempontjából. Nyáron lehet nekik adni friss, de nem nedves füvet, tyúkhúrt, lóherét, nagyon szeretik. Zsenge almafa ágat is szoktak kapni tőlem.:)

Naponta kétszer egy marék száraztápot szoktam adni nekik még(C-vitaminos táp,két malackám van)

Friss víz legyen mindig.

Úgy kb. ennyi.

2010. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]


itt minden le van írva!:)

Máskor használj google-t.

ennyit kell beírnod: Példáúl: tengerimalac etetés vagy tartás vagy elhelyezés..stb..

2010. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Google-ban minden le van írva! :D
2010. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__941156-mi..

Itt van egy csomó jó válasz,mindegyikben le van írva,hogy mit adj neki,sőt egy teljes cikk is van róla(az első válaszban).:)

2010. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: azt a kérdést is én tettem fel.
2010. jún. 19. 08:33
 7/17 anonim ***** válasza:
De ha ennyi jó válasz van,akkor még mit nem értesz?Nem rosszból kérdezem,de most komolyan,ezekből még mit nem lehet érteni?
2010. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves második az "alma, répa, kivi, dinnye, paprika, paradicsom(ezeket szoktam én is a leggyakrabban, napi kétszer)" ezeket saját magad termeszted? mert ez ugyanúgy tele lehet vegyszerrel mint a bolti saláta. Bocs az offért!
2010. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
van kertünk, tehát sok minden megterem, de a bolti salátában és uborkában BIZONYÍTOTTAN több méreganyag megmarad mint a többi zöldségben és gyümölcsben.
2010. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A hugom tart tengeri malacokat!

Zöldségből bármennyit ehet, kivéve amik "K" betüvel kezdődnek. :)

A boltban lehet kapni ezt a keveréket, amibe van ilyen mesterséges granulátum szerű is meg kukorica, búza meg ilyenek.Jah és a gyümölcsöket is elfogyasztja, (legalábbis a nagy részét)

2010. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!