Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudom ha egy törpe...

Ttmt kérdése:

Honnan tudom ha egy törpe hörcsög vemhes?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
2-4 hét múlva megtudod :DD
2018. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Megdagad.
2018. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Miből gondolod, hogy vemhes? Milyen törpehörcsögről van szó? Mert ezen múlik a vemhességi idő.


[link]


Ezt a weboldalt olvasd el.

2018. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Együtt lakik a fiu és a lány nagyon jol elvannak régota!!semmi harc,

És a lány többet alszik na meg a fiu még probálkozik de a lány nem engedi inkább be megy a házikoba (roborowski hörik)ezért tartom őket együtt, mert ők szeretnek párba;csoportba élni...nem is szeretném szétvákasztani őket mert békésen elvannak!!

Jah és még mielőtt irnátok h beltenyészet stb...semmi féke rokonság nincs a 2höri között!!:)

2018. aug. 4. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Fejlettebb országokban őket is tilos együtt tartani. Különböző nemű hörcsögöket meg semmiféleképpen nem szabad. Honnan tudod, hogy nem rokonok? A származási lapjukból?

Képzeld magad a lány hörcsög helyébe. Ott egy fiú, aki egész nap meg akar erőszakolni. Élveznéd a helyzetet?

De akár az is lehet, hogy a lány egy idő után megunja a fiú próbálkozását, és mondjuk "kasztrálja". Volt már rá példa:

[link]


Meg amúgy nem kéne szaporítani. Van elég beltenyésztett, mentésre váró, szörnyű körülmények között élő robi, nem kell még több.

2018. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok ez ugyan az a csaj mint a múltkor. MÉG MINDIG NE SZAPORÍTSD MERT MONDJUK HA LEFIAL AZ APA MEGESZI ŐKET
2018. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolso:

Milyen csajxd

Most irtam ki elsonek a hörikröl!!!

2018. aug. 4. 12:23
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolso elötti:

Szörnyű!!!de valoszinű azért történt ez mert kishelyen voltak rossz körülmények között, szegénykék!


Én 50literes akváriumba tarom őket van házuk,itato,eterő.homokrürdő,mokuskerék:))


De ugy döntöttem nem szeretném e veszélynek kitenni őket!! Szoval lessz még egy ilyen avárium berendezéssel és az egyik beköltözik

2018. aug. 4. 12:44
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Mekkora az alapterülete a terráriumnak? Robiknak a magyarországi minimum 60*50-es, de inkább 80*50-es. (Németországban 120*50 cm a minimum).

Egyébként örülök, hogy úgy döntöttél, hogy külön rakod őket :) hidd el, jobb lesz nekik


Ha van kedved lépj be a Hörcsög imádok csoportba a facebookon :)

2018. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
50 liter édeskevés nekik... A legnagyobb ikeás tárolódoboz 130 literes, és csak 70*50 cm alapterületű, ami EGY törpehörcsögnek elegendő. Légyszíves vedd külön a höriket, egyáltalán nem jó nekik, hogy együtt vannak. Robik esetében az azonos neműek még csakcsak elvannak együtt, de a különböző neműeket TILOS együtt tartani.
2018. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!