Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire esélyes, hogy felkel...

Mennyire esélyes, hogy felkel a patkányom az altatásból?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy egy piros pöttyöt vettem neki észre az oldalán. Úgy voltam vele, hogy biztos megbökte valami és majd begyógyul neki. De mostanra elég nagy neki, folyamatosan nő. Egy nagyon kemény, piros dudor van az oldalán és látom, hogy fáj neki. Ezért elvittem állatorvoshoz és felírtak neki egy kenőcsöt, hogy kenegessem ezt a duzzanatot. Viszont ha nem múlik neki a kenőcstől, akkor vissza kell vinnem, elaltatják picit és ki kell neki vágni az egészet. Tudom, hogy a halál az élet velejárója, de még csak egy éves a kis patkányom és korai lenne elveszítenem őt. Attól félek, hogy egy ilyen pici állat nem bír egy altatást és műtétet. Lehetséges lenne, hogy már nem kel fel többet? Vagy ne aggódjak ez miatt? Nagyon féltem őt. Előre is köszönöm a válaszokat!

16/L



2018. aug. 22. 13:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a késői válaszért! Végül is nem lett műtét, mert sok kitartással a kenőcs lehúzta a véres duzzanatot és már csak egy pici, rózsaszín folt van ott. Elmúlt az egész. :)
2018. szept. 21. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!