Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent ha a törpenyuszi...

Mit jelent ha a törpenyuszi nyalogatja az ujjam?

Figyelt kérdés
6 hónapja van nálam, de ilyet még soha nem csinált..
2010. jún. 21. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Kimutathatja a szeretetét, vagy csak szomjas!
2010. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a szeretetét mutatja ki, de én olyat is hallottam, hogy a sós kezet nyalogatja. Remélem az előbbi. Jó nyuszizást!
2010. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szereti a sót.
2010. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem szereteteét mutatatja de lehet hogy szomjas:)
2010. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyja abba, egy idő után sem, akkor vegyél neki nyalósót, hátha sóhiánya van, ha nem kell neki, akkor csak szeret!
2010. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj az én nyuszim is ilyen nyalogatós és én is a sóhiányra gyanakodtam. Vettem neki nyalósót amit használ szépen de engem is ugyanolyan lelkesedéssel nyalogat tovább, szóval én úgy veszem hogy ez a szeretet kifejezése nála.:)
2010. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
LLehet, hogy csak kedveskedik, de amikor nekem volt ilyen megkérdeztem az állatorvostól, hogy mit adjak neki. És azt javasolta, hogy vegyek az állatkereskedésben kifejezetten nyulaknak való sót. Aztán amiko megkapta sokat nyalogatta és azóta nem is nyalogatja a kezem. Nem is annyira drága, csak 300-400 Ft.
2010. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!