Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Torpenyuszinak fekhely?

Torpenyuszinak fekhely?

Figyelt kérdés
Mennyire jo otlet "kis agyat", fekhelyet venni neki? Ha szetragja mennyire veszelyes ra?
2018. szept. 10. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyúlfüggő, hogy melyik hogy áll hozzá. Az enyém addig kaparja meg tépkedi ameddig miszlikekre nem aprítja, így neki csak egy erősebb fajta szőnyege van (lábtörlőként vettem). Azzal nem tud mit kezdeni.

Van amelyiknek nagyon bejönnek ezek a kis bebújós, plüss odúk, olyanok mint ez: [link] (az enyém 5 perc alatt szétkapta)


Ha megeszi az semmiképp sem jó, ez is egyedfüggő, melyik mit kezd a darabkákkal amit kirágott a cuccból.

Szerintem vegyél valami olcsóbb fajta fekhelyet, plédet vagy valamit neki, és ha nem bántja, jöhet a többi :)

2018. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a ketrec felében van egy kis takaró bent neki , néha rajta fekszik, néha a műanyagon. Puha párnákat és tipikusan kisállatfekhelyeket nem ajánlatos venni nyuszinak, csak macskának. A nyuszim szétrágta, mellette wc-nek használta.
2018. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!