Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hasznos a hörcsög...

Szerintetek hasznos a hörcsög "vatta"?

Figyelt kérdés

[link]

gondoltam, veszek ilyet a hörcsögömnek.. nem tudom,hogy jó ötlet-e..:))



2012. ápr. 21. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Jó meleg, és puha fészket tud magának belőle csinálni.
2012. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért vannak csak kétségeim, mert valahol olvastam, hogy bele ragadhat a pofájába.. de akkor meg miért árulnák?:O
2012. ápr. 21. 14:17
 3/10 anonim válasza:
Nővéremnek van hörcsöge és egyszer adtam nekik ilyet.... nagyon szereti a höri :)
2012. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ajánlatos neki.. nekem is már évek óta van és semmi baja tőle, imádja!
2012. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én enm ajánlanám, egyik barátnőmnek a hörije abba halt bele, hogy rácsavarodott a nyakára és megfulladt

inkább rakj neki illatosítatlan papírzsepit, wc papírt (olcsóbb is)

2012. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
huh, most akkor rakjak neki vagy sem?:/
2012. ápr. 21. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem raknék. Én pl. vágni szoktam neki finom anyagból takarót, vagy pl. megfelel az ilyen zsebkendő, de nem papír, hanem ami anyagból van! Olyan kell neki, ami nem foszlik, azt szeretik! Eddig semmi probléma nem volt, pedig már 15 éve vannak hörcsögeim.
2012. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy papírzsepit és WC papírt tilos nekik berakni, mert beleragad a pofazacsijába és belehal... Szóval nem tudom, hogy vegyél-e. Én WC papír gurigát szoktam berakni nekik, azt szétkaparják (még a karmuk is kopik) és abból csinálnak fészket.
2012. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nyugodtan rakj neki! :D
2012. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lorcsi16 ***** válasza:
Nekem állatorvos mondta, hogy ne adjak neki, mert mivel a vatta szálas anyag, elszoríthatja az ujjait ha rátekeredik, szerintem inkább zsepit, vagy wcpapírt adj nekik.
2012. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!