Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma meghalt a nyuszim és...

Ieszter05 kérdése:

Ma meghalt a nyuszim és nagyon szerettem őt! Nagyon szomorú vagyok amióta megtudtam csak sirok! Mit tegyek hogy ne legyek ennyire szomorú? (8 éves volt Barka volt a neve)

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sajnálom a nyuszidat!


Gyászold meg, sírd ki magad, aztán engedd el.

Biztos nem szeretné, ha miatta lennél szomorú, ő már egy jobb helyen van.


Ha úgy érzed, nyugodtan fogadj e egy új nyuszit, hogy lefoglald magad - miután elhunyt a macskám, sokszor kaptam magam azon, hogy az almostálca lapátjával kódorgok céltalanul a lakásban, mert pucoltam volna az almot, de már ugye nem volt meg.


Nem fogod ezzel "elárulni" Barkát, ha esetleg ettől tartanál.


De ha egy ideig nem is akarsz nyúlra nézni, az is rendben van.

2018. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Neemm, kérlek ne szerezz a helyére egyből egy új nyuszit!
2018. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 miért ne?


Mindenki máshogy dolgozza fel, valaki nem akar új állatot, valakinek pedig szüksége van rá.


Ha el képes különíteni a két állatot fejben, azaz nem keresi a régit az újban, hanem elfogadja hogy más személyiség, akkor nem látok semmi problémát.

2018. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy szerezz egy új nyuszit.

Ez nem azt jelenti, hogy a régi nyuszit elfelejted, de az új nyuszi némileg képes enyhíteni a hiányát.

Tekinthetjük úgy is, hogy az új nyuszi is örülni fog, ha foglalkoznak vele, úgyhogy minden szempontból jót tettél, mind magaddal, mind az új nyuszival.

2018. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meghalt a cicám nagyon sokat sírtam nem akartam helyette másikat egy ideig,de még aznap este bátyám hozott nekem egy kiscicát és utána sokkal könnyebb volt,nehéz volt mindig a másikra gondoltam,de az új cica pici volt és vicces és segített tovább lépni.Nekem segítetett,de kinek mi segít.Ezt te érzed,hogy eltudnál-e viselni egy új nyuszit vagy csak fájdalmasabb lenne.
2018. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is szerezz új nyulat, hogy enyhítse a gyászt.
2018. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Kipofozom a ketrecet és ørökbe fogadok két nyuszit mert eggyet akartam de akit akartam az csak a testvérével hozható el ugyhogy két nyuszim lesz. Már sokkal jobban vagyok.
2018. szept. 19. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!