Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem règ kaptam ajàndèkba egy...

Nem règ kaptam ajàndèkba egy tengeri malacot. Nem sokàra akarok mellè szerezni egy tàsrsat is mert ügye nem szabad egyedül lennie. Csak azt nem èrtem hogy ha simogatom akkor egy furcsa hangot ad ki. A kèrdès az hogy ilyenkor örül vagy ideges?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor örül. Olvass utána neten a tengerimalac tartásnak.

Semleges helyen össze kell szoktatni őket először és nagyon kell figyelni, nem verekednek -e...


www.tengerimalacok.hu/tengerimalacrol/tartas-gondozas

2018. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örül.

Ilyen hangjuk van. Nagyon aranyosak.

Nekem kint van addig amíg jó idő van az udvaron egy nagy ketrecbe. Amikor hallja hogy megyek ki akkor elkezd vinnyogni és felmászik a ketrecének az oldalára , nagyon örülnek amikor meglátják a gazdit.

Jó hogy veszel mellé egy másik malackát mert egyedül biztos unatkozna.

Milyen színű?

2018. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jófejek, anyának 6 malaca van, ha reggel senki nem adott nekik még tápot én meg kikómázok a konyhába és mind a 6 kiszúr hogy ott vagyok elképzelheted milyen kórus visítást lenyomnak :D

Simogatás közben amit eddig hallottam az a berregés és egy ilyen halk pruttyogás, elvileg mindkettő azt jelenti hogy tetszik neki pontosabban a második elvileg az hogy dumál neked.

2018. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!