Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy féléves házipatkány (hím)...

Egy féléves házipatkány (hím) kézhez szoktatható?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjem el a "nevelését" ha a ketrecbe sem merek benyúlni?
2010. jún. 23. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz belenyúlni a ketrecbe, akkor nem lesz sikeres semmilyen nevelés.
2010. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez biztató.
2010. jún. 23. 00:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért, mit vártál?

Nyúlj be, ha ésszel csinálod, nem harap meg. Engem is harapott meg hörcsög. Igaza volt, én voltam a hülye. Mindemellett teljesen békés jószág volt, nagyon szeretett.

2010. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valami tanácsot vártam, meg egy ingyen sört.

Mellesleg ha ez a dög megharapna mehetnék tetanuszra, valamint szerintem nagyobbat harap mint egy szörcsög.

2010. jún. 23. 00:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ott a tanács, nyúlj be, nem értem miért félsz tőle. Ha félsz, akkor minek a patkány? Ha nemkell, akkor elcserélem veled sörre :D

Am tökmindegy h mekkorát harap, ígyis-úgyis szar, a tetanusz meg sztem felesleges. Sok állat kóstolt már meg, sok koszos dolog vágott meg, mégse kaptam soha tetanuszt, és még élek.

2010. jún. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg azt, ha tényleg ennyire félsz, hogy keresel valami vastag kesztyűt amin át nem tudna megharapni, de előtte jó sokat fogdosd kívülről a kesztyűt, hogy rajta legyen a szagod. Utána ha kivetted figyeld meg, hogy viselkedik a kezedben. Ha nem támad, akkor adj neki valami kaját amit szeret. Ismételd meg sokszor. Először csak 5 percre vedd ki, utána 10re és így tovább. Egy nap többször is vedd ki a helyéről, amikor már biztosan tudod, hogy nem fog harapni a kesztyűt is elhagyhatod:) Én legalábbis így csinálnám, bár még nem volt patkányom.
2010. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sok patkányom volt. amelyik nem volt kézhez szoktatva korábban, azt pár hónapos korában már nem sikerült, igaz, hogy én sem erőszakoskodtam nagyon, mert a patkányharapás fájdalmas.

viszont amelyik nálam született, azzal sose volt ilyen probléma, eszükbe se jutna engem megharapni, bármit tehetek velük.

halottam tenyésztőtől,hogy kézhez szoktatható mind, de ahhoz nyilván egy olyan fellépés és tehetség kell, ami csak az idomári vénával megáldott embereknek a sajátja.

2010. jún. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!