Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2 eves aranyhorcsogom egyik naprol a masikra rosszul lett nem iszik nagyon keveset evett es nem bir menni dulongel alszik fekszik csak es hasmenese van
2018. szept. 28. 09:05
 1/10 A kérdező kommentje:
ez tegnap estetol van. az allatorvos csak 3 oratol van akkor tudom csak elvinni
2018. szept. 28. 09:07
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Annyiféle probléma okozhat ilyen tüneteket, hogy látatlanban lehetetlen megmondani. Próbáld melegen tartani, és fecskendőből itatni egy kicsit. Sajnos a legtöbb állatorvos annyira ritkán lát hörcsögöt, hogy ha tanult is róluk régen, rég elfelejtette a nem használt tudását, ezért legfeljebb tippelni fog. Ha teheted, mindenképp egzotikus dokihoz vidd, vagy olyanhoz, aki rendszeresen foglalkozik hörcsögökkel.
2018. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Bármi baja lehet. Csak és kizárólag ezen dokik egyikéhez vidd (kap közepén).


[link]


A többség nem ért hozzájuk. Ma mindenképpen lássa doki, a hasmenés órák alatt végzetes lehet, mert nagyon gyorsan kiszáradnak.

2018. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elvittem dokihoz kapott antibiotikumot es itatnom kell vizzel mert kivan szaradva szegenyke pedig volt neki innije bennt a helyen meg idos is mar
2018. szept. 28. 15:47
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha szarul van, nem fog inni magától, hiába van a helyén víz. Mindenképpen figyeld őt, és ha rosszabbodik az állapota, vidd vissza. 2 évesen nem idős. 3, akár 4 évet is élhetnek. Kinél voltatok?
2018. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem kell itatnom fecskendobol mert nem iszik es a tápját se eszi de adtam neki sajtot azt ette meg kis darab haztartasi kekszet.. ha nem javul visszaviszem par nap mulva ha elfogy a gyogyszere. baranya megyei vagyok nem sok allatorvos van itt sajnos :(
2018. szept. 28. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Háztartási kekszet ne adj neki, egyáltalán nem való neki! Ha nem egzotikus állatokhoz értő dokihoz vitted, kezdj el búcsúzkodni a höritől. A hozzá nem értő dokik sajnos simán kinyírják őket a csodás kezeléseikkel. De ne legyen igazam.
2018. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom ami történt. :/

Szerintem már öreg. Az én hörcsögömmel is hasonló volt. És 1 héten belül meghalt. :(

2018. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most mar kicsit jobban van ivott magatol is.. de felkeszultem ra hogy egyik nap elmegy orokre szegenykem :(
2018. szept. 29. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Felkészülés helyett hozzáértő orvoshoz kellene vinni...
2018. okt. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!