Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagy pele ellen?

Nagy pele ellen?

Figyelt kérdés
Egy csomó nagy pele költözött a padlásra és nem tudom hogy szabaduljak meg tőlük. Mivel védett mérgezni nem szabad, az egyik ismerősöm vett ultrahangos riasztót de mondta hogy pár nap alatt megszokták és visszaköltöztek. Az élvefogók meg elég drágák (amelyikbe beférne). Tudtok valami házi csapdát amiből nem szabadul ki?
2018. szept. 28. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha valami rádiót otthagynál napközben padláson (jó nagy hangerőn szólva) az nem oldaná meg, hogy elhagyják a területet?

Itteni (élve fogó) nem jó?

[link]

2018. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azok tök cukik, ne bántsd ám őket. 😍
2018. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A rádió engem zavarna, szerintem őket nem igazán.

Néztem ezen az oldalon is csak az a baj hogy webshop és úgy szállítják futárral, de én nem vagyok itthon.

2018. szept. 28. 16:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szállítást kérheted más címre is.

Arra gondoltam hogy amíg nem vagy otthon, egy rádiót kitehetnél oda, ami szólna jó hangosan.

Az emberi beszédtől biztosan idegenkednek.

Esetleg még járható út lehet, hogy ultrahangos és hasonló riasztókra alaposan rákeresel, vásárlói értékelést is megnézed, hátha van olyan ami "tényleg bevált".

2018. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálad voltak már pelék? Mert ezek éjszaka aktívak és kokrétan ütöm a falat ott ahol mozog és nem zavarja, meg volt már olyan is hogy bementem a garázsba és szembe nézett velem és folytatta a dolgát, nem zavartatta magát.
2018. szept. 28. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt soha, azért beszélek "ilyen könnyen".
2018. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként valóban van olyan riasztó készülék ami talán hatásos csak 50 ezer ft.
2018. szept. 28. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Macska vagy kutyaszőrt tegyél a padlásra. A szaga miatt valószínűleg elköltöznek mert azt hiszik ragadozó költözött oda.
2018. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na ja csak a padlás bevan építve és ezek meg a szigetelés és a tetőszerkezet között vannak ahhoz meg nem férek hozzá.

Egyébként van 2 macskám és kutyám is.

2018. szept. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!