Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz bajunk a nyulbogyotol?

Lesz bajunk a nyulbogyotol?

Figyelt kérdés
Ha pl az agyra bogyozik a nyuszi az okozhat valami egeszsegugyi gondot? Eleg csak osszeszedni vagy mosni is kell utana?
2018. szept. 28. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha macerás, pl. túl nagy dolgot kellene kimosni egy picit terület miatt, bevallom, én se mosnám ki! Főleg, ha csak száraz bogyókról van szó. Inkább csak áttörölném egy kis alkoholos ruhával!
2018. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, a válasz a kérdésre...

Nem lesz bajotok!

2018. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szaraz bogyok. Nem lett tole olyan semmi. Csak a parom kerdezoskodott, hogy mennyire higienikus hogy csak osszeszedjuk, nincs pled mosas meg felmosas.
2018. szept. 28. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell túlzásba vinni a higiéniát! Ha máskor is feljár a nyuszi az ágyatokra, a talpán is van annyi baci, mint a bogyói után. Szóval nem vészes.

Mások a kutyájukkal alszanak, "akik" előtte az utcán hancuroztak!

2018. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
... és nekik se lesz bajuk!
2018. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátom gyerekkorában ette a nyúlbogyót amíg rá nem jöttek a szülei. Azt hitte drazsé. :) Már 40 éves, nincs semmi baja. Én azért letörölném az eset után az ágyat, már csak azért is mert na, mégis csak kaka. :)
2018. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok meg lesz tőle. Mondjuk nálunk max.szőnyegre megy,összeszedjük utána azért kezet szoktunk mosni, de én is tudok nem egy emberről, aki (véletlenül) fogyasztott bogyót, kutya baja. Nyilván nem ez a követendő, de nem ártalmas.
2018. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz tőle. Én néha még a bogyóval is alszom mivel a ketrec közvetlen az mellett van így néha ha hancúr van a ketrecbe egykét bogyó éjjel meglátogat engem. De nem veszélyes. Semmi bajotok nem lesz.
2018. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!