Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok házilag ketrecet?

Krisztii Magyar kérdése:

Tudtok házilag ketrecet?

Figyelt kérdés
Van kettő aranyhörim 1 akváriumba mostanába sokat verekednek és ez ma durvábbra fajult nincs semmi amibe külön tudnám rakni őket van egy műanyag kosár egyenlőre oda tudtam berakni tepsivel a tetején és nemtudom meddig fogja bírni valaki rudna nekem mondani házilag egyszerűen és olcsón elkészíthető "ketrecet" "terráriumot" mondani? Nagyon fontos Linket ne küldjetek mert nem engedi hogy megnézzem?

2018. okt. 7. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Alapból azt nem értem hogy került a két höri egy légtérbe? Tilos a höriket párban tartani mert kinyirják egymást!!

Keress egy ládát és tedd abba.

És miellőtt állatot tartasz nézz utána az igényeinek mielőtt kinyiratod az egyiket.

2018. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi tartottunk egy ketrecben 2 hörcsögöt de nem bántották egymást.
2018. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Fajtától függ. De az aranyhörik nem bírjál egymást. Egyedül kell őket tartani.
2018. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Lavor, műanyag tárolódoboz, stb. Bármi jó! Sürgősen tedd külön valamibe. Akar egy hátuljára fektetett polc vagy szekrény is jó.
2018. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy felezd meg az akváriumot valami ideiglenes fallal, amit nem tudnak szétrágni és ledönteni. Aranyhörcsögöt SZIGORÚAN TILOS PÁRBAN TARTANI, mielőbb csinálj valamit!
2018. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy tilos de mi egyet vettünk és leellett igy lett 3 kishori es maradt 2 + a nagy egyik kicsi ketrecbe másik anyjávak akváriumba és nem akarunk még egy ketrecet venni ...
2018. okt. 8. 03:03
 7/12 A kérdező kommentje:
De amugy meg nm bantottak egymást sose úgy hogy sebes lett volna valamelyik
2018. okt. 8. 03:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nagyon nagy stressz és nem jó nekik
2018. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Uhh... Mindegyiknek kellene 1-1 minimum 80*50 cm alapterületű hely. Ez így nagyon rossz nekik. Lépj be különböző höris csoportokba facebookon, és írd ki, hogy sürgősen gazdit keresel nekik.

Hörcsög imádók :)

Hörcsögmentés adás-vétel

2018. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De én nem fogom egyiket se odaadni senkinek ez olyan mintha kidobnák az ablakon 3-4e forintot mert ennyier vettuk épp ezért kértem ötleteket hogy hogy barkácsoljak egyiknek lakhelyet
2018. okt. 8. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!