Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet venni cukormókusnak...

Hol lehet venni cukormókusnak ketrecet, és kb. milyen árban van? Érdemes házilag neki állni barkácsolni egyet?

Figyelt kérdés
Pontos címet szeretnék kapni.
2011. ápr. 7. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
olcsóbbra kijön, ha otthon csinálsz neki mondjuk csirkehálóból és bútorlapból.Az ajzata meg pvc vagy linóleum.Nekem az összes rágcsálómnak ilyen.
2011. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Inkább házilag csinálj neki ketrecet, jobban megéri mert:

- te szabod meg a méretet

- úgy alakítod ki, ahogy szeretnéd

- olcsóbb is

Gondolj bele, egy hörcsög/tengerimalac ketrec (1×1m) 10 ezer forint körül mozog legalább. A mókus nagy ketrece legalább 30E-ft körüli ár lenne, de lehet, hogy keveset mondtam. Nézd csak meg: [link]


Nekem két mókusom is van ( csíkos mókus ) , mind kettőnek külön saját ketrece van amit mi készítettünk, a kettőt együtt kb 10E-ftból.

Jobban megéri, ha te csinálod :)

2011. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért gondoltam házilag ketrecet készíteni, mert hát van itthon néhány igen ügyes kezű barkács. (Én jobb, ha nem vágok bele).

Néhány tippnek azért örülnék, hogy hogyan kell elkezdeni építeni, ti hogy fogtatok hozzá?

2011. ápr. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!