Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen az amikor a degu...

Milyen az amikor a degu természetes módon halálozik el?

Figyelt kérdés
Van egy degum, és tegnap óta fuldokló rohamai vannak. Olyan, mintha valami a torkán akadt volna, mert állandóan a roham alatt a szájához kapkod. nem fogad el semmi ennivalót, Ez lehet betegség? Azért gondoltam természetes halálra, mert szegény, már nagyon öreg, viszont ezek a rohamok egyik pillanatról a másikra törtek rá.
2010. jún. 24. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ha ilyen rohamai vannak, akkor el kéne altatni szegényt nem ? már csak h ne szenvedjen és ha meg úgyis öreg nagyon, lehet egy sor oka annak amit csinál, de ha fulldoklásnak tűnik, akkor ugye tipikus keringési elégtelenség, az embernél iy ugyan ez megvan, és emiatt fulldoklik, mert todőoedemaja van sztem, na de látatlanba nyilván nemtom.

Egy állatorvost megérne azért, aztán ha tényleg az, akkor

sztem kár hagyni szenvedni csak azért h természetes legyen a halála.

2010. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom szegényt. Már alig engedi, hogy simizzem.

El is viszem orvoshoz. Nem bírom nézni, ahogy szenved.

2010. jún. 24. 08:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Jobban van a kicsike. :-D
2010. jún. 25. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!