Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy csináljam? (tengerimalac)

Hogy csináljam? (tengerimalac)

Figyelt kérdés
3 napja vettünk két tengerimalacot már takarítani kéne de nem tudom hogy csináljam mivel hogy még mindentől félnek és nem tudom őket megfogni hogy kivegyem és ha kiveszem akkor félek hogy nem tudom őket vissza tenni mert nem tudom megfogni és ha a közelben vagyok akkor rögtön elfutnak és ezért nem tudom hogy takarítsam ki a ketrecet

2018. nov. 5. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Kiengeded őket a szobába. Kipucolod a ketrecet. Majd visszatereled őket a ketrecbe. Ne legyél életképtelen. 3 napja felelősséget vállaltál 2 állatért úgy 8 évre.
2018. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk amikor kicsik születtek úgy takarítottuk, hogy bent hagytuk a házat és körülötte kilapátoltuk a koszos forgácsot, majd beraktuk a tisztát. Ezután áttetük a házikójukat a tiszta részre ahová automatikusan átfutottak, és így kitakaríthattuk a ház eredeti helye alatti részt is, majd visszarendeztünk mindent.
2018. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy csináltam,hogy amíg kitakarítottam őket beraktam őket a hordozóba vagy levettem a ketrec tetejét(a rácst) letettem a földre és oda tettem őket.Nem tudtak elszaladni és nem kapartam meg csak helyesen kell őket megfogni.
2018. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!