Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megbízható tengerimalac...

Megbízható tengerimalac tenyészet?

Figyelt kérdés
Megbízható tengerimalac tenyészetet keresek. Leginkább azok érdekelnének, amelyek Bács-Kiskun megye/Kecskemét közelében vannak. De az összesre kíváncsi vagyok, ami az országban van.

2018. nov. 18. 14:29
 1/3 anonim válasza:
19%
Inkább valaki olyantól vegyél, aki pároztatja a tengerimalacokat és onnan születik. Megbízhatóbb, ezt tapasztalatból mondom, 4 tengerimalacom volt. :)
2018. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első válaszoló, aki pároztatja a malacait az csak egy szimpla szaporító, és rohadtul nem kell őket támogatni!!! Hiába vannak jó körülmények egy szaporítónál, ha nincsenek papírjai, nem tudja a malacainak a teljes családfáját, akkor csak egy szimpla szszaporító, nagyon nem tenyésztő.

Válaszolva a kérdésre, én az örökbefogadást ajánlom a Magyar Tengerimalac-védő Közhasznú Egyesülettől :) www.tengerimalacok.hu

2018. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem van 2 kismalacom,ebbol a tenyészetből: [link]

Van szállitási lehetőség is plusz nekem parositottak is mielott megkaptam volna a oket.

2019. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!