Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jön a nyuszim?!

Jön a nyuszim?!

Figyelt kérdés
Kedden, december 4-én jön hozzám a nyuszim, előkészületek? Ketrec kaja, minden van!

2018. nov. 28. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Még egy nyúl. Egyedül általában egy év után meghal. Ezek társas állatok...
2018. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
38%
Be ne kajáld!
2018. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyuszi nem játék ! Óriási felelősség !


100cm nagyobb ketrecet vegyél neki.

Külön nyuszi wc, bele pellet. A forgács nem jó, nehogy azt vegyél. A pellet felszívja a szagokat és nem ragad bele a nyuszi szőrébe.


Tápot csakis VL cuni junior 8 hónapos koráig , adult vagy sensitive utána. Semmi olcsó , színezett szar , belebetegszik.

Vagy trovet táp ez jó meg a VL mellett.


Nem kell neki fogkoptato semmiképp se, vesekovet okoz.

Almafaág, fuzfaág, mogyoróág.


Tilos minden K betűs zöldség és déli gyümölcs.


Amit ehet banán kis mennyiségben , alma, körte mag nélkül de ezek fent vannak a neten tablazatokban.


Nem szabad tejes , mézes jutalomfalatokat sem kapnia. Sőt gyógynövény a Fressnapfból ami adható neki , semmi agyoncukrozott szar.


(Ezeket azért írom le mert az eladók célja hogy minden szart eladjanak és nem sok ért a nyuszikhoz nehogy átverjenek , nehogy beteg legyen a nyulad figyelj oda)


Itatót célszerű nem felszerelni mert hangos . Porcelántál javasolt azt nem dönti ki.


Széna MINDIG legyen előtte. Nem poros dohos, zöld, friss.


Akkor a gyógyszerek.

-gimbi szoroldó paszta , emésztést segítő és vedles idején kell főképp. De jó a fekete gimcat.


-ferdocat fergessegre. Igen nyusziknak is adható.


- Fibreplex paszta ! A legfontosabb ha bélleállas van, életet ment.


- bio lapis por

-gastroferm


Naponta kettő három óra kint let kell neki. És sok sok szeretet és foglalkozás.


Játékszer :

- a legtöbb nyuszi eljátszik egy kartondobozal vagy wc papír gurigával. Az enyémnek van labdája is amit ha gurgat kiesik belőle a hami sokáig elvan vele, lefoglalja


Éves oltás vagy féléves attól függ milyet kapott először.

RHD ES Myxomatozis ellen NAGYON FONTOS.


Ivartalanítas szintén a nostenynel alvemhesseg alakulhat ki ha nincs ivartalanítas. A kan meg jelolget.


CSAKIS NYULAS ORVOSHOZ VIDD !


AJÁNLOTT egy csoport a Facebookon Törpenyuszisok néven. Ne itt tedd fel a kérdéseket mert idióta válaszokat kapsz kint az előttem kommentelők. Hanem ott, ahol rendes tájékoztatást kapsz mindenről.


Valami kérdésed van keress nyugodtan :)

Jahm és nagyon sok pénz egy nyuszi, ezzel szamolj.


Egy törpenyuszis.:)

2018. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3as tökéletesen összeszedte, és a Törpenyuszisok oldalt én is ajánlom, ott nyugodtan kérdezhetsz, szakszerű választ fogsz kapni

egy másik törpenyuszis:-)

2018. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
55%
Nem döglik meg egyedül 1 év alatt😒 Ez hülyeség. Sokat kell vele foglalkozni de ezt meg már írták előttem
2018. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Kedves első nekem 3 éves nyuszim van egyedül. És jéééé él.
2018. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
"Egyedül általában egy év után meghal. Ezek társas állatok..." Az én nyuszim hat éves, és nincs egyedül: velem van.
2018. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 klopusz ***** válasza:

A mi nyuszink is egyedül élt 4,5 évig. Semmi baja nem volt az ég világon. Akkor ivartalaníttattuk és a műtét utáni negyedik napon el kellett altatni.


Szóval: nem másik nyuszi kell, hanem hozzáértő állatorvos.

2018. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!