Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugye lány tengerimalacok is...

Ugye lány tengerimalacok is berreghetnek, és közben riszálhatják a popójukat? A hím malacok így szoktak udvarolni. Lányok is csinálhatják, és miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 10:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert most megijedtem, hogy lehet 3 tengerimalacom közül 2. Eddig biztos voltam benne, hogy nem, de most félek.
2010. jún. 27. 10:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Öhm, pár hetesen is már nő a heréjük a fiúknak, szerintem nézd meg. Egyébként, lány malactól még soha nem láttam iylen viselkedést, csak fiútól. Nagyon hamar szaporodnak, figylej erre, ne legyen gond belőle.
2010. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy van, hogy 3 lány,és 2 fiú, a fiúknak látszik a heréjük, és mitne mondjak,elég nagy, szóval.. De a két lányon ilyet nem láttam, szóval, szeritem lánynak kéne lenniük.. Szóval malaccsaládunk van: 1 apa, 1 anya, fiúk, és 2 lányuk. Szóval, a kölykök egyidősek, és a fiú már 2,5 hetesen berregett, megrámászott az anyjára, meg lűtszott a kiskukija, de a lányok semmi ilyet nem csináltak, azóta se, csak tegnap, meg ma, dá nem másztak egymásra, csak riszálták magukat, és közben berregtek. nem lehet, hogy dominanciájukat fejezik ki így? Amúgy most 11 hetesek.
2010. jún. 27. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Először is,az anyát a lányokkal tedd külön, az apát a fiúkkal tedd külön.Gondolom nem akarsz beltenyészetet! Nehogy együtt hagyd őket,habár lehet,hogy az apa így is újra megtermékenyítette az anyát...=S De lehet hogy a kisfiú is az anyját,vagy épp a lánytestvéreit.Tedd őket külön,mert nagy baj lesz. Az után nem lesz semmi gond. Amúgy nekem 2 lány malacom van és ők is ugyan úgy udvarolgatnak egymásnak,másznak egymásra,riszálnak...Persze ők ezzel csak a dominanciát döntik el.Ha van kérdésed még kérdezz.
2010. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi:) Már áges-régen külön tettük őket:) Amikor kiderült, hogy lány az anyamalac (azt hittük fiú), és úgyvolt,hogy egyhét múlva megszületnek a kicsik, aznap szétválasztottuk őket. Az más kárdás, hogy az az egy hét, amit állatorvos saccolt, nagyon biztosan az három hét lett.-.-"

Na a kicsik megszülettek, és a fiút 2,5 hetesen az apához tettük, a kislányok, akik most riszálták magukat, pedig a mamánál maradtak.


Szóval az a lényeg, hogy a lányok is riszálhatják magukat, és ezzel a dominanciát fejezik ki? Én is így gondoltam:) De most nagyon boldog vagyok, mert féltem, kiderül a kislányokról, hogy mégis fiúk, brrrr.

2010. jún. 27. 19:47
 6/10 anonim ***** válasza:
2,5 hetesen még szerintem szoptak a kicsik... :(
2010. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Akkor jó,nagyon jól tettétek!

Igen ez a dominancia jele,de lehet hogy pk még csak játékból csinálják=)Fognak még vicces dolgokat csinálni=D

Az utolsónak igaza van,mert szopnak még 2 és fél hetesen,de már meg is tudják termékenyíteni a testvéreiket és az anyjukat...szóval ja.

Sok örömed legyen bennük=)

2010. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja, rosszul írtam, 3,5 hetesen került az apához.

Megnéztük mégegyszer az ivarukat (a lányoknak) de még mindig biztosak vagyunk, hogy lányok! Örülök, hogy tapasztaltad, hogy ányok is csinálják, mástól azt hallottam, csak fiúk csinálják, de te vagy az élő példám:D

2010. jún. 28. 13:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó=) Sőt majd még egymásra is másznak,akkor azon se lepődj meg,mert lányok azt is csinálják,úgy mint a fiúk!
2010. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elég furcsák ezek a malacok:D Most, hogy már meg lettem nyugtatva, nem fogok megijedni:)Köszönöm a segítséget!
2010. jún. 28. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!