Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögről lenne szó! Többi...

Hörcsögről lenne szó! Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Szóval, nem rég halt meg a hörcsögöm, és szeretnék újat. Anyáék szóba hozták hogy múltkor láttak kettőt egy ketrecben, és az árus azt mondta hogy ez a kettő tenyesztotol van és hogy azt mondta a tenyésztő hogy össze vannak szokva, és hogy jól megvannak. Fajtáját nem tudom, de ha össze marnanak akkor lenne egy akvárium a másiknak esetleg. Szóval el lennenek választva. Bevallaljak kettőt? Nem fiú lány páros (Eddig kettő arany hörcsögöm volt)
2018. dec. 12. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NE!

1. Az eladó el akar adni.

2. Arról a "tenyésztőről" is megvan a véleményem, aki leadja egy állatkereskedésbe a hörcsögeit:(


Vagyis, ha van kettőnek két külön helyed, akkor hajrá!

2018. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.nem tenyésztő

2.kereskedésben semmilyen állatot nem érdemes venni

3.csak a campbell törpehörcsögöket lehet tartani, egyetlen tenyésztő van az országban, ő 1000%, hogy nem ad kereskedésbe


Én a helyedben nem venném meg őket. A kereskedésekben a vásárlásoddal az állatkínzást támogatod, a szörnyű körülmények között való tartást. Vagy fogadj örökbe a mentéstől, vagy hozz rendes tenyésztőtől.

2018. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el...

[link]


Meg ezt is...

[link]


Tenyésztő nem ad kereskedésbe állatot. Az max szaporító volt. Kamu duma, hogy össze vannak szokva. Bármikor darabokra szedhetik egymást, mivel magányosan élő állatok. Ne vállalj be egyet sem, kereskedésből nem szabad vásárolni.

2018. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mai fejemmel én sem vennék már kereskedésből, undorító körülmények között tartják a ki tudja honnan beszerzett kis állatkákat :( Az ilyen helyről beszerzett hörim maximális gondoskodás mellett 1 évet élt (hirtelen halt meg, azonnal néztem ügyeletes orvost, de esélyünk sem volt odaérni vele) :(


Mellesleg voltam eladó (meg sajnos ezt is tanultam), igaz nem állatboltban, de 2 hónap elég volt hogy rájöjjek, a kereskedelemben (mindenhol!) egyes egyedül a pénz a fontos, hogy bármilyen hazugsággal a lehető legtöbbet kicsalják a vevőktől bármi áron.


Tenyésztőt válassz inkább.

2018. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!