Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kibír 1 hetet egyedül egy...

Kibír 1 hetet egyedül egy hörcsög?

Figyelt kérdés

Elutazunk Szlovákiába 25én és már csak 1én jövünk vissza. Magunkkal hurcolni nem akarjuk.


Ha beteszek neki annyi magot, amennyit ennyi idő alatt enne (vagy egy kicsivel többet, a biztonság kedvéért) és 3 itató tálkát teszek be neki ugye nem lesz gond?

24én még fog kapni valami gyümölcsöt/zöldséget, szokás szerint, de 25én kiveszem meg ne rohadjon.


Kicsit aggódok miatta



2018. dec. 21. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én megértem nem akarjátok magatokkal hurcolni.De pl.:27.,29.,31..nem lehet mamát,nagyapát,szomszédot megbízni,hogy adjon neki ételt italt?
2018. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi lett a hörcsögöddel?
2019. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Semmi baja nem lett. 1-2 grammot fogyott, de mr visszahízta. Semmi nem történt. Egyébként utólag megkérdeztem a kereskedésben és csak nevettek, hogy túl aggódtam. Ők sokszor hagyták az utóbbi egy évben akár 8-9 napra is egyedül a hörcsögöt és 1,5 évesen is él és virul


Szóval leszólhattok, okoskodhattok, viselkedhettek hülye vadállaként ha nincs igazatok. Elvkult álltvédő banda

2019. jan. 8. 22:16
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
És te hiszel a kereskedésben dolgozóknak, akik leszarják az állat jólétét, több hörcsögöt tartanak egy kis helyen, meg 6 papagájt 1 madárnak is kevés helyen...Gratulálok...Ideje lenne kinyitni a szemed!
2019. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 FBogii válasza:
Semmikép. Hiába adsz neki annyi kaját, hamarabb megeszi,aztán éhes marad. Szerintem nem tudnak nagyon tálból inni(legalábbis az enyém nem). Ezt esetleg úgy tudod megoldani,hogy raksz be neki több önitatót. Add oda az egyik szomszédnak,csak naponta be kell dobni neki pár szem kaját meg ellenõrizni a vizet.
2019. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!