Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög és vadászgörény?

Hörcsög és vadászgörény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt régebben vadászgörényem és mostanában gondolkodtam azon,hogy lehetne újra vadászgörényem viszont most kettő.

Ezzel semmi baj nem lenne viszont nekem jelenleg 5hörcsögöm van..(megfelelő körülmények között)

És nem tudom,hogy ez mennyire baj..természetesen van tetejük is a hörcsögök lakhelyének.


És nem tudom mennyire számít, de 2szintes lakásom van és 3 hörcsög fent és 2van lent és a vadászgörények is lent lennének.


26/N


2019. jan. 15. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Ha a hörcsögöket olyan magasan tartod, hogy a görény semmiképp sem mászik fel hozzájuk, akkor simán megférnek egymással akár egy légtérben is. Két görényem mellett tartottam már tengerimalacot, törpehörit, egereket is egy szobában, egyik állat se stresszelte szét magát a másiktól. Görények konkrétan letojták hogy kis rágcsálók is vannak itt, mert úgysem fértek hozzájuk.
2019. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!