Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Moondance tenyészetből mennyib...

Moondance tenyészetből mennyibe kerül egy kishöri és legkorábban mennyi idősen lehet elhozni?

Figyelt kérdés
És két lányt hozhatok? Mert tudom, hogy másként nem lehet 2, viszont úgy tudom, hogy magányos állatok. De ha két lányt hozok(tesókat), akkor ők azért elvolnának? Nem vitáznának?
2019. jan. 28. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Kettőt csak akkor vihetsz, ha külön tartod őket. Tehát két nagy alapterületű ketrec/terrárium, két itató, kerék, játékok, kétszer annyi takarítás. Testvéreknél is, mivel a hörcsög magányos és erősen terület védő, ezért sosem tudhatod, hogy mikor következik be a baj. Egymástól elzárva természetesen akárhányat tarthatsz akár egy szobában is. De figyelj rá, hogy ne kapjanak rosszabb körülményeket vagy kevesebb gondoskodást, csak mert többen vannak. Tehát ha pl. csak egy nagy ketrecre van pénzed, akkor ne két kisebbet vegyél, hanem spórolj még a következő hörire. Inkább egyet tarts jól, mint kettőt rosszul.
2019. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, akkor egyet hozok, csak arra voltam kíváncsi, hogy együtt két lánytesó elvan-e, de akkor nem.
2019. jan. 28. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmilyen felállásban nincs el 2 hörcsög együtt. Az árakról kérdezd meg Nikit, azt sajnos nem tudom. 4 hetes kortól lehet elhozni őket, akkor kell a nősténytől is elválasztani a piciket.
2019. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, csak nagyjából érdekelne, hogy mire számítsak, de akkor majd megkérdem, köszi.
2019. jan. 28. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Max 2-3.000 Ft-ra számíts.
2019. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2019. jan. 28. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 2000ért vettem :)
2019. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném, mennyit kellett várni rá? (Úgy értem volt-e várólista?)
2019. jan. 28. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!