Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a jobb nyúltáp?

Melyik a jobb nyúltáp?

Figyelt kérdés

[link]

vagy ez?

[link]


Illetve az alsó az is jó?csak mert én eddig az verse lagával etettem a nyusziimat,de ma felfedeztem az alsó tápot is és érdekelne az milyen.


2019. jan. 29. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ha úgy vesszük a felső az szemét, tehát az nagyon káros bár az újítás óta minimálisan jobb, de még mindig nem ajánlott.

Az alsót nem ismerem. De ha nem tartalmaz magokat, gabonát és a rosttartalma 20% akkor jó táp.


De ajánlani tudom a Versele Laga Cuni Complete tápot ami egészséges és jó táp. Jó áron is van. Viszont nála vannak jobbak mint pl a BunnyNatura összes tápja viszont az sokkal drágább.

2019. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik kuka. Lépj be te is a Facebookos Törpenyuszisok csoportunkba és ott kérdezz ilyesmiket ne gyakorin.

VL cuni complete junior, adult , sensitive tápokat adunk a nyuszinak, nem agyoncukrozott, agyonszínezett vackokat . Ezeket rakd ki a madaraknak.

2019. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vacak mindkettő sajnos. A másodiknak is csak 16% csak a rosttartalma ha jól látom. Minimum 20 kell. És pelletált táp kell, amiből nem tud válogatni. Az ásványi anyagok arányára is figyelni kell.

Versele Laga cuni complete adult vagy sensitive. Jók még az oxbow tápok is.


Ajánlok én is Facebook csoportot: nyulak kedvelői ide

2019. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Ne a nyulak kedvelői ide csoportba hanem a törpenyuszisokba. Ott hamarabb kapsz választ mert ott a nyúlmentők és a tenyésztők sokkal aktívabbak.
2019. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!