Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnál atka. Mit...

Tengerimalacnál atka. Mit kell róla tudni? Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Egyik tengerimalacomnál apró mozgó narancsságás színű valamiket fedeztünk fel, csak akkor látszik, ha szétválasztjuk a szőrét, és ott a szőrök tövénél, vagy a szőrszálon látszik. Atkára tippelünk. (hétfőn megyünk állatorvoshoz):( Segítsetek légy szives!
2010. júl. 3. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én tengerimalacom injekciót kapott rá majd sampont is.Neki gombája is volt (állatkereskedésből mentettük ki).Szépen elmúlt utána de figyelni kell mert újra kijött neki valahonnan:S
2010. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Narancssárga?Az enyémnek fekete volt,arra kaptam az orvonál speciális sampont,és elmúlt:-).Sajnos az én malackám múlt héten halt meg,persze nem ettől,öreg volt 9 évet élt:-(....Sok sikert neked is,szeretgesd és sokáig él:-).
2010. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom, olyan citromsárgás, narancssárgás,olyan átmenet.De nem fekete, az biztos! Köszönöm a válaszokat, remélem meggyógyul, szeretem nagyon!!

Még várok további tapasztalatokat is.

2010. júl. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!