Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pezsi Aranyhörcsög Tenyészetrő...

Pezsi Aranyhörcsög Tenyészetről információk?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok teljesen 18 éves, érdekelne, hogy így is adnak-e nekem hörit? Másik kérdés, vki tudja, hogy van-e jelenleg, vagy mikor lesz eladó kishörcsög? És (nagyjából) mennyibe kerül 1? Hogyan tudok dream tápot rendelni neki?
2019. márc. 18. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az egyetlen arany tenyésztő az országban. Nagyon lelkiismeretes, csak ajánlani tudom. Hogy ad-e 18 éves kor alattinak hörcsögöt, hogy van-e szabad kicsi, és hogy mennyibe kerül, azt tőle kérdezd meg. Dream eleséget a Hörcsögmentésen keresztül tudsz venni, a vezetője készíti.
2019. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan ad 18 éven aluliaknak, max.szülői beleegyezést kér.


Egyébként én nem szeretem azt a tenyészetet. Épp a minimum méreten tartja a hörcsögeit (vagy kisebben, rosszabbik esetben). Sokuknál nincs homok, ingerszegeny helyen vannak, pár centis alommal, szar kaját esznek.

Azért ajnározzák ennyire, mert külföldről is hoz be hörit (hogy milyen helyekről, azt inkább hagyjuk), plusz ad származási lapot. De kb.ennyi, ami mellette szól.

2019. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még mindig ő a legnormálisabb arany tenyésztő az országban, utolsó... De a Hörcsögmentéstől is lehet aranyt örökbe fogadni.
2019. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 1-es, egy elérhetőséget tudnál adni(ne facebook oldalt) a hörcsögmentéstől? Az oldalukat nekem vmiért nem hozza be.
2019. márc. 18. 16:26
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es, akkor melyiket ajánlanád helyette?
2019. márc. 18. 16:34
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Üzenetben írok elérhetőséget, akitől tudsz rendelni Dream eleséget. Másik tenyészetet nem lehet a Pezsi helyett ajánlani, mert az országban nincs másik arany tenyésztő.
2019. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
telefon vagy email kéne, facebookon nem vagyok, ezért van, amit nem tudok megnézni.
2019. márc. 18. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen vettem hörit tenyésztőtől (nem tőle) anyu velem jött az átvételre.


Nyilván az fontos neki hogy tudjon róla a szülő és hogy megfelelő otthona legyen a hörcsögnek. Ha jelzed neki hogy még nem vagy nagykorú de a szülő tud a vásárlási szándékról és együtt mentek majd a höriért nem lesz probléma :)

2019. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!