Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltörhetett a tengerimalacom...

Eltörhetett a tengerimalacom lába? (Lent)

Figyelt kérdés

Éppen takarítottam a ketrecüket, és az egyik malacom nagyon ágaskodott és rágta már a ketrecet. Mindig így jelzi, mikor már be akar menni.

Aztán egyszercsak azt vettem észre, hogy szinte dülöngélt, de úgy hogy fönntartotta a lábát. Egy idő után abbahagyta, aztán megint. Kézbevettem, és ijesztően nyugodt volt. Aztán elengedtem, elszaladt rendesen, mintha mi sem történt volna. Majd ismét furcsa dolgot művelt, teljesen az oldalára feküdt. És ilyet nem szokott.

Ennek kb 15 perce, azóta konkrétan semmi. Rohangál, boldog, iszik, eszik, semmi különös nem látszik rajta. És tényleg úgy fut, hogy egyáltalán nem látszik, hogy bármi baja lenne. Most hogy visszaraktam őket a ketrecbe, még az emeletre is felugrált.

Ilyenkor mi van? Valaki járt már így?

Igazából a törést kizárnám, mert semmi sem történt, nem esett le sehonnan. Létezik, hogy belement valami, de már kimászkálta, és attól nem akart ráállni? Vagy lehet valami komoly dolog? :(

Én ezt már nem értem. Oké, hogy zsákmányállatok, és rejtik a betegségeket, de ennyire elrejtené, hogyha eltört volna a lába?


Mi lehet ez?



2019. ápr. 15. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Törés biztosan nem lehet, akkor járni sem tudna.
2019. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet megrándult vagy kificamodott.

De szerintem menj el állatorvoshoz vele.

2019. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megrándult vagy kificamodot.De lehet repedés is.De mindenképpen menj el vele az állatorvos.
2019. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!