Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent, hogy a tengerimala...

Mit jelent, hogy a tengerimalacom élesen visít?

Figyelt kérdés
Ma arra ébredtem az éjszaka közepén, hogy valami sziréna szól. Késöbb jöttem rá,hogy ez nem sziréna, hanem a tengerimalac nagyon hangos, nagyon éles visítása. Ez mit jelenthet? Beteg lenne? Vigyem állatorvoshoz? Egyébként 2-en vannak. 1 testvérpár.

2019. jan. 11. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
2019. jan. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked 3 tragerimalacom volt ,akkor visítottak amikor éhesek voltak,sőt anno zacskóba szedtem nekik füvet ha hallottak hogy zacskót zörgetünk addig visítottak míg nem adtunk nekik enni :-D
2019. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy éhes. Akkor csinálnak ilyet, ha nem rendszeres időben eteted őket, hanem változik, hogy mikor kapnak enni, így folyamatosan számítanak rá. Ha csak egyszer történt meg, valószínűleg nem ez az oka, hanem valamilyen evésre emlékeztető hangot hallott. A visítás jót jelent, mert azt mutatja, hogy van étvágya és kedve kommunikálni. Betegségre az utalhat, ha túlságosan csendes, levert.
2019. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!