Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért van az, hogy simizem a...

Rácz dzseni kérdése:

Miért van az, hogy simizem a nyuszim és egyszer csak hirtelen oda kap?

Figyelt kérdés

Hazajöttem suliból, az első dolgom mindig az hogy a törpe nyuszim táljába tegyek friss kaját és vizet, rakjak be friss szénát és a bilijét kicseréljem. És mindig megsimogatom es hagyni szokta de most morgó hangot adott ki és a simi közbe elkezdte karmolni a kezem, mindkét mancsával. Ez miért van?

Kiszoktuk engedni legalábbis én kiengedem esténként egészen amig nem megyek aludni, ez akár egy óra, másfél is lehet. És nagyon szokott neki örülni. De nem tudom ez most miért van, eddig nem csinálta ezt..



2019. máj. 23. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ugy vettem eszre, a nyuszik - ocseme olyan, mint egy alacsony koltsegvetesu, made-in-china kiskutya - elegge hangulatfuggok. Nem csak napszakonkent, hanem naptol, akar honaptol/evszaktol fuggoen.
2019. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Inkább megtámadja a kezem, vagy nem tudom
2019. máj. 23. 16:42
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem akkor nem miattunk ilyen, vagy nem mi tettünk valami rosszat?
2019. máj. 23. 16:43
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

Mert egy RÁGCSÁLÓ, azaz egy VADÁLLAT.

NEM plüssnyuszi.

2019. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem érti, hogy az állat nem mindig úgy viselkedik mint ahogyan azt a gazdája elképzeli, annak inkább egy plüss nyuszi való.
2019. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Öhm oké hogy vadállat, de eddig nem így viselkedett és persze lehet most mondogatni meg minden de én nem tudtam hogy ilyen hangulat ingadozásai lehetnek és megkérdeztem hogy nem e miattunk van ezért miért nem lehet emberek módjára leírni nem pedig úgy mint valami taj paraszt? :D :s
2019. máj. 23. 16:50
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Valami bánata lehet, derítsd ki..
2019. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a nyúl? Neme?

És az "akár egy, másfél óra" nagyonnagyon kevés!! Minimum 3 óra legyen a kiengedés, a nyusziknak nagy mozgásigényük van, a macskát se zárjuk be egy kis lyukba napi 23 órára, meg is hülyülne.

2019. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

A nyuszi nem rágcsáló :). A nyuszi nem hangulatfüggő, bár abban igazatok van , hogy az időjárás megzavarja. Éjjeli állat, A nyunyim egész nap veknizik, este 6-tól felélénkül.


Függ a korától és a nemétől. Ha ivarosodik akkor védi a területét és teljesen megváltozik a viselkedése, igen,a gazdira is rámorran. Ezen ivartalalítas segíthet.


Ha a nyuszi új helyen van és nem ismeri a gazdit ,ill. az új helyét nem szokta meg , ami hetekbe tellik akkor is lehet agresszívebb. Néha az enyém is hisztis pedig ivartalanítva van. Általában az ágyat kaparja. :) De hát nyuszi, ás.


Ülj le mellé és simogasd, jutalmazd meg, beszélj hozzá. Kéne több infó a nyusziról . Írtam privibe is.


Egy torpenyuszis. ^^

2019. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

"A nyuszi nem rágcsáló"

😂😂 akkor mi??

2019. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!