Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsillának mekkora...

A csincsillának mekkora ketrec kell?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatalmas térre van szüksége, egyébként társas állat, így azt ajánlják, hogy kettőt tartsunk egy ketrecben. Ezek lehetnek egyneműek, de ha pici csincsillákat akarsz, akkor lehet venni egy fiút és egy lányt. Na, de eltértem a tárgytól. Tehát két csincsillának ajánlatos venni egy 100x60-as alapterületű, minimum 150 cm magas (három szintes) ketrecet, ebbe rakhatsz még faágakat, hogy ugráljanak rajta, homokfürdőt is rakhatsz, ezt imádják. De azt tudd, hogy egy csincsilla akár 15-20 évet is élhet, így muszály nagy ketrecet venni, hogy ez évek alatt jól érezzék magukat. Jó csincsillázást!
2010. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 10. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Írd be, hogy "csincsilla tartása".

2010. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a 15 20 év rengeteg, majdnem akkora mint egy tengerimalac...

gondolkodjunk legfeljebb 10 évben...

a csincsilla szeret mászkálni, ugrálni, bujkálni. nem egyszer láttam állatkereskedésekben ilyen kis polcok vannak felszerelve a ketrecbe, és kapásbol felugrott rá a kis prémes szépség...

nagy a mozgásigénye, tehátt, nagyon ketrec szükségeltetik neki.. ami azomban nagyon drága

2010. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Kedves Utolsó! Bemásolok egy linket a www.haziallat.hu-ról: [link] Rögtön azzal kezdik, hogy 15-20 évig élnek.
2010. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!