Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem sikerült jól az...

Miért nem sikerült jól az első séta a nyuszimmal?

Figyelt kérdés

Vettem a nyuszimnak egy hámot meg pórázt. A hámot rá tudtam tenni, úgy tűnt, nincs vele semmi baja, ezért kivittem az udvarra.

Volt már kinn ezelőtt, van egy kis kinti ketrece is. Ráraktam a pórázt, és elkezdett futni. Én meg ugye mentem utána.

Az egész sétának a végére már morgott is. Szerintem nem tetszett neki, hogy folyamatosan megyek utána. Azt hihette,hogy kergetem? Ez normális első alkalomra? Azt hihette, hogy valami "ellenség" vagyok? Lenne értelme ennek a séta dolognak mégegyszer nekifufni?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 5. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Most komolyan nyulat akarsz sétáltatni? Ez vicces
2019. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az nem tetszett neki, hoogy "kergetik". Elvégre zsákmányállat.
2019. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mihago ***** válasza:
13%
Morgott? Miféle nyúl az?
2019. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ugye udvarotok, akkor oda engedd ki felügyelettel (felügyelet nélkül csak jól zárható, felülről is védett helyre, ahonnan kiásni sem tudja magát).

Sétával felesleges kínozni, neki nem olyan élmény ez, az udvaron felesleges sétáltatni, az utcára meg annyira nem javasolt nyulat kivinni.

2019. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Soha többet ne csibálj ilyet! A nyúl zsákmányállat, ezzel halálra stresszeled! Ezért is morgott...
2019. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!