Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem eszi a nyuszim az új...

Nem eszi a nyuszim az új fajta ételét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Törpenyulam van és már egy ideje ugyan azt az ételt adjuk neki. Tegnap vettünk neki egy új fajtát és este adtunk is neki belőle. Mikor reggel felkeltem és megnéztem őt, a táljából semmi nem fogyott. Hogyan lehetne rászoktatni az új fajta ételre? Ugyan is csak a régit eszi, semmi mást!

2019. júl. 7. 09:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt nem írtam oda, hogy az új tápja a magvas, a régi pedig ilyen tömörített kaja.
2019. júl. 9. 07:28
 12/12 anonim ***** válasza:

Na magvas az felejtős. Kuka. Tilos a nyuszinak magokat ennie. Tönkre megy a pocakja és idősebb korában gyomorfekélyt kaphat már ha megéri az idősebb kort.

Azért nem eszi mert mi emberek is jobban szeretjük az egészségtelen ételeket. Így a nyuszik is.


Hagy előtte azt a tápot, a régiből ne kapjon úgyse tolja be egyszerre. Ha 2 napig nem eszik akkor törd össze a tápot és egy kis banánnal almával meg csinál belőle sütit. Úgy 100% hogy megfogja enni. Ez minden nyuszinál bevált. Ezután megfogja enni a tápot.


Az nem gond ha nem eszik tápot pár napig. A lényeg mindig a széna legyen.


Bármi kérdés van írj vagy nézz fel az első nyúlmentő alapítvány honlapjára. Jelenleg ez az egyik legeslegjobb oldal magyarul ami szépen elmondja mi kell egy nyuszi pocinak.

2019. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!