Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a nyuszim?

Miért csinálja ezt a nyuszim?

Figyelt kérdés

A törpenyulamnak már hónapok óta van bent sarokwc.Abba a sarokba helyeztem neki ahová szokott pisilni.Eleinte semmi gond nem volt mindig a wcbe pisilt.Már egy ideje a bogyók is oda mennek.

De néhány hete elkezdett pont a wc mellé pisilni.Azóta többször kifertőtlenítettem már a helyét nehogy megint mellé pisiljen,de még mindig.Át raktam a másik sarokba a wct hátha oda akarja,de ugyan úgy mellé pisil.A bogyók rendesen mennek a wcbe,de egy csepp pisi sem megy bele csak mellé.


Mi lehet az oka?Miért csinálja ezt?

Tönrke fogja tenni a ketrecet is emiatt és folyton büdi is,mert oda nincs kiszorva neki pellet.


2019. júl. 16. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi a wc. Nálunk is volt ilyen gond, aztán kapott egy nagy, macskáknak való téglalap alakút, fölé a szénaráccsal, azóta elfér benne a sejhaj :D
2019. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsi a wc, kilóg a feneke.

A ketrec meg max akkor megy tönkre, ha fából van... De nyilván nem tesszük őket fa ketrecbe.

A műanyagról leoldja az ecet.

2019. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem kicsi neki a wc szerintem,de megpróbálok nagyobbat beszerezni.De így is a lehető legnagyobbat hoztam el a boltból.


Műanyag ketrece van csak csúnya ha folyton megfogja a pisi.Tudom az ecettől szépen lejön.

2019. júl. 16. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert ne nyuszi wc-t vegyél neki hanem cica wc-t. Ha fordítva ül bele kilóg a popija.


Illetve ivartalanítás is segíthet hogy újra megtalálja a klotyót. Nálunk bevált

2019. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!