Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsög...

Dzsungáriai törpehörcsög Normális, hogy ilyen pufi vagy kezdjek aggodni és vigyem orvoshoz. Kép kommentben lesz?

Figyelt kérdés
Mai nap hozzám került egy lány és már van egy fiúm (112literes külön akváriumban) ,de hozzá képest nagyobb és szélesebb. Nem kérdeztem meg mennyi idős csak átvettem mert van 2 akváriumom aminek a mérete nem látszik a képen. Így gondoltam miért nem befogadom ,de nem tudom,hogy normális e,hogy nagyobb,mint a fiú akivel semmilyen formában nem érintkezett/érintkezik ugyanis külön vannak és full más a színe így össze keverni .
2019. júl. 21. 18:49
 1/7 A kérdező kommentje:
2019. júl. 21. 18:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy vemhesen adták oda.
2019. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos ha rosszul etetik, meghízhat. Én egyszer egy 70 g-os dzsungit mentettem meg egy idiótától (ingyen hirdette). A dzsungik súlya 25-50 g között normális. Mérd a súlyát naponta, es vezesd. Semmi hizlaló (olajos) magot ne kapjon. A helyes etetésről itt olvashatsz:

[link]

Lépj be facebookon a kb 2.000 fős Hörcsög imádók csoportba, ott is sok segítséget fogsz kapni.

2019. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget 😇
2019. júl. 21. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy jártam anno :D odaadták és rá 2napra meg is fialt. Sokan azért vállnak meg tőle ingyen...
2019. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eltudom képzelni milyen módon tartották ha egyfolytában kerreg mikor hozzáakartam érni ,rendesen megijeszt. Ráadásul fél mindentől. 😣 fiú persze hagyja magát. Ő persze álmából keltem fel mert alom csere van is türi ,de a lányra ránézni sem lehetett mert félelem ül le a fejére. 😭
2019. júl. 21. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
A kerregés egy természetes reakció, amikor megijed. Tenyésztőtől vásárolt hörcsög is ad ki ilyen hangot. Ez nem feltétlenül tükrözi a rossz előéletet.
2019. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!