Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Roborovszki és Dzsungáriai...

Jsbsnaj kérdése:

Roborovszki és Dzsungáriai törpehörcsög együtt?

Figyelt kérdés

Roborovszki és Dzsungáriai törpehörcsög együtt tartva verekednenek vagy megolnek egymást?



Nem akarok tartani csak valahogy így eszembe jutott.



2019. jún. 25. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Hörcsögöt nem tartunk együtt. A Roborovszkikról szokták mondani, hogy esetleg elvannak együtt, de más fajta hörcsöggel nem kéne.
2019. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen NEM
2019. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Tennék közéjük egy-két szongáriait is.
2019. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem azért írom, hogy lepontozzatok, csak szemléltető példaként.

Szóval anno a hörijeim samlákban voltak, összesen 4-en, a fal mellett a földön sorakoztak egymás mellett. 3 dzsungi és egy robi. Egyszer beteg is voltam, keveset is aludtam, a világomról is alig tudtam, de gyógyszert kellett beadnom az egyik dzsungimnak, mert be volt gyulladva a szeme. Szóval sikeresen kivettem, csöppentettem a szemébe, majd raktam vissza. Az eredeti helye helyett a robihoz raktam be véletlen...

Reggel arra keltem, hogy a dzsungim a robi egyik házába visít, miközben a robi fut a kerekében :D Szerencsére egyiknek sem lett semmi baja, az ijedtségen kívül.

Szóval ezt csak amiatt írom, hogy nem, nem lehet őket együtt tartani.

2019. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Dzsungáriai még a fajtársaival sem tartható együtt mert megölik egymást. Nagyon kevés olyan hörcsögfajta van ami megtűr magamellett másikat.
2019. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmiképp. Még azonos fajba tartozó hörik sem férnek meg egymás mellett, két különböző meg pláne nem.
2020. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!