Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpesünnek mennyi idos...

A törpesünnek mennyi idos kortól lehet futokereket használnia? Illetve mikor szülhet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 22. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Semmikor nem szülhet, amennyiben nem vagy tenyésztő.
2019. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem szülhet, hisz a szaporítás egy undorító mocsok dolog.

Kereket meg már akkor is használhat, miután megvetted a tenyésztőtől (nem szaporítótól vagy kereskedésből)

2019. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
6 hónapos kortól ajánlott.
2019. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A 3. válaszolóra pedig ne hallgass, nagy hülyeséget beszél. Általában 6-7-8 hete sem hozzák el őket, akkor még szigorúan TILOS kereket használni.
2019. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
*hetesen
2019. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Olyan fél éves korától ajánlott :)

És tényleg ne akard hogy szüljön! Exem miatt sajnos nálunk szült "hozd át nyugodtan őket arra a hétre még elutazol" aha, utána meg mikor hazaértem, akkor meg együtt volt a fiú meg a lány, mert "minek szenvedjek 2 ketreccel, ha elférnek egyben is".....

Nem kevés pénz volt mire annyira felneveltem őket hogy gazdit kereshessek, ami szintén nem volt könnyű menet, mert nem egyszerű megfelelő gazdit találni főleg ha csak jelképesen kérsz valami összeget, de a kapcsolattartás kikötése szinte mindenkit elriaszt. És még így is rokontól jött vissza az egyik kicsi mert beteg lett és így már nem is kell. 100 ezres tételt hagytam az orvosnál mire rendbejött.


De ha mindenképpen tenyésztő akarsz lenni, akkor vedd fel a kapcsolatot valamelyik süntenyésztő szervezettel (ha jól tudom 2 van az országban) és ott meg tudod beszélni mik a tagság illetve a törzskönyveztetés feltételei.

2019. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!