Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek valamilyen élősködők?

Ezek valamilyen élősködők?

Figyelt kérdés

Kicsit megijedtem. Láttam 2 nagyon apró rovart a szobában a földön, amilyeneket ezelőtt még soha. Valamiért egyből arra gondoltam, hogy valamilyen atka, bolha, stb, és a kutyámra "pályázik".

A kutya csak benti, keveset sétálunk csak, és azt is csak a város utcáin, kis fűben. Arra utaló jelek nincsenek, hogy benne is lenne élősködő. Eddig csak a földön találtam ezt a kettőt. Olyan apró feketék voltak, hogy alig lehetett látni szabad szemmel, és nagyon gyorsan, körbe-körbe szaladgáltak. De tényleg csak akkorák voltak, mint a tű hegye, olyan picik. Azt hiszem ugyanilyet már láttam párszor a szobában, csak azok pirosak voltak. EZek viszont feketék.

Ezek lehetnek valamilyen élősködők, szerintetek? Tapasztalat?


2019. júl. 26. 02:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján senki sem tudja neked megmondani. Ha a kutyán látod, akkor tényleg gond van, ha csak a földön, akkor bármi lehet, ami bemászott a lakásba.
2019. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!